026-32601

به نام خداوند بخشنده و مهربان

معرفی نت شهر:

سایت نت شهر با هدف ارائه اخبار در حوزه های مختلف و همچنین انتشار مطالب علمی، فرهنگی، آموزشی و ... در برگیرنده زیر مجموعه های فروشگاه، خودرو، املاک، شارژ، اد سیستم، گیم و جستجو می باشد که قصد دارد با ارائه خدمات طراز اول به سایتی مبدل گردد تا از آن طریق کاربران اینترنتی بتوانند کلیه نیازهای خود را به صورت آنلاین مرتفع سازند.

معرفی املاک نت شهر

با فراگیر شدن بیش از پیش اینترنت و خدمات آنلاین در ایران، این نیاز احساس شد تا سایتی طراحی گردد که از آن طریق کاربران بتوانند املاک مسکونی، مستغلات و املاک تجاری خود را به صورتی فراگیر در معرض دید کاربران اینترنتی قرار دهند. سایت املاک نت شهر اولین سایتی نیست که در حوزه خرید، فروش، رهن و اجاره ملک به صورت آنلاین به ارائه خدمات می پردازد اما این در حالی است که بسیاری از نقاط ضعف دیگر سایت های مشابه در این سایت رفع گردیده که از آن جمله می توان به پنل مدیریتی متمایز برای کاربران، بهره مندی از تجربه کاربری بهینه، قابلیت جستجوی پیشرفته بسیار قوی، ارائه خدمات مرتبط با املاک مثل مقالات مرتبط با خانه داری، فنگ شویی و ... و همچنین ارائه محصولات مرتبط با ملک مثل اساس منزل، ابزار آلات و ...، خدمات مرتبط با وام مسکن، اخبار ملک، لیست بنگاه های مناطق مختلف و بسیاری مزیت های دیگر اشاره نمود. لازم به ذکر است که سایت املاک نت شهر در نسخه بتا به ارائه خدمات کاملاً رایگان در زمینه سپردن و جستجوی ملک پرداخته و متقاضیان فروش و یا اجاره می توانند املاک خود را به هر تعداد که تمایل داشته باشد در سایت بسپارند و همچنین کاربرانی که به دنبال ملک هستند نیز می توانند به سهولت به اطلاعات تماس صاحبین ملک دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این صاحبین ملکی که تمایل دارند املاک ایشان به نحو مؤثر تری در معرض دید کاربران سایت قرار گیرد می توانند با پرداخت حق عضویت به صورت ماهیانه از خدمات ویژه بنری سایت املاک نت شهر نیز استفاده نمایند.

شرایط استفاده از سایت املاک نت شهر:

از کاربران محترم سایت نت شهر تقاضا می گردد پیش از ثبت نام و استفاده از خدمات سایت املاک نت شهر، کلیه بندهای شرایط استفاده از سایت را مطالعه نموده و در صورت موافقت با موارد مطروحه اقدام به ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است ثبت نام کاربران در سایت به منزله قبول بی قید و شرط قوانین استفاده از سایت املاک نت شهر می باشد.

شرایط استفاده از سایت برای صاحبین ملک:
 1. کلیه کاربران سایت می بایست حداقل 18 سال سن داشته باشند و چنانچه کاربری در سایت ثبت نام نمود این بدان معنا است که ایشان اعلام نموده اند که بالای 18 سال سن دارند.
 2. کاربرانی که اقدام به ثبت آگهی در سایت می نمایند ملزم به ارائه اطلاعات دقیق و واقعی می باشند و بروز هر گونه مشکلی در صورت ارائه اطلاعات نادرست متوجه خود آگهی دهنده بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه نت شهر نخواهد بود.
 3. خدمات آگهی سایت املاک نت شهر صرفاً جهت استفاده شخصی و همچنین بنگاه های املاک بوده و استفاده از امکانات سایت به غیر از این موارد خلاف قوانین سایت بوده و پیگرد قانونی دارد.
 4. کاربران به هیچ وجه اجازه تبلیغ خدمات، محصولات و ... را درون آگهی های املاک نداشته و در صورت مشاهده چنین شرایطی، نت شهر این اجازه را دارا است تا آگهی و حتی حساب کاربری خاطی را مسدود نماید.
 5. نت شهر به هیچ وجه تضمین کننده معامله ای مابین صاحبین ملک و متقاضیان نبوده و هر گونه ضرر و زیانی که متوجه طرفین باشد نیز از مسئولیت نت شهر خارج است.
 6. صاحبین ملک با ثبت نام در سایت و انتشار آگهی املاک خود قبول کرده اند که اطلاعات املاک ایشان و همچنین اطلاعات فردی صاحب ملک مثل نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره های تماس در معرض دید کلیه کاربران قرار خواهد گرفت. در ضمن سایت نت شهر این اجازه را دارا است تا به منظور اهداف تحقیقاتی، خدمات بهتر به کاربران و توسعه بازار از این اطلاعات استفاده نماید. علاوه بر این آگهی دهندگان قبول دارند که اطلاعات ایشان ممکن است توسط افراد سودجو و مجرمین سایبری قرار گیرد که در این رابطه کلیه مسائل احتمالی متوجه خود آگهی دهنده بوده و نت شهر در این رابطه هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.
 7. کاربران با ثبت آگهی حق امتیاز نمایش آنلاین آگهی را به سایت نت شهر می دهند. در ضمن سایت نت شهر این حق را دارا است تا بدون اطلاع قبلی اقدام به ویرایش و یا حذف آگهی در صورت وجود مغایرت با شرایط ثبت آگهی، حذف تصاویر نامناسب آگهی و ... نماید.
 8. با ثبت نام در سایت املاک نت شهر، کاربران قبول می کنند که به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی اقدام به انتشار مطالب و تصاویر خلاف عرف و شرع، سیاسی، توهین به مذاهب و اقلیت های مذهبی و اقشار مختلف جامعه ننمایند.
 9. کاربران سایت به هیچ وجه نمی بایست آگهی جعلی در سایت قرار دهند که در صورت مواجه با چنین شرایطی، سایت نت شهر این اجازه را دارا است تا بدون اطلاع قبلی اقدام به حذف آگهی و حساب کاربری فرد خاطی نماید.
 10. از آنجا که سایت نت شهر سایتی است که صرفاً با زبان فارسی در معرض دید کاربران قرار می گیرد، از اینرو آگهی دهنده ملزم به نوشتن کلیه اطلاعات آگهی به زبان فارسی بوده و به هیچ وجه از فینگلیش نمی بایست استفاده نمایند. در صورت وجود اطلاعات فینگلیش در آگهی، سایت نت شهر مختار است تا آگهی را منتشر نموده و یا آن را حذف نماید.
 11. لازم به ذکر است که آگهی های ثبت شده ابتدا می بایست به تأیید مدیر سایت رسیده و پس از 12 ساعت از زمان ثبت، آگهی نمایش داده خواهد شد.
 12. آگهی دهنده موظف است کلیه فیلدهای آگهی را پر نموده و نت شهر در ارتباط با انتشار یا عدم انتشار آگهی های ناقص مختار است.
 13. این احتمال وجود دارد که حتی پس از منقضی شدن آگهی، تماس ها و پیام هایی از طرف کاربران برای صاحب ملک ارسال شود که در شرایطی این چنین هیچ گونه مسئولیتی متوجه نت شهر نخواهد بود.
 14. درج هرگونه لینک به سایر سایتها ممنوع است.
 15. درج هرگونه آگهی و فعالیت مخالف با قوانین و مقررات کشور ممنوع است.
 16. لازم به ذکر است شرایط استفاده از سایت در طول زمان ممکن است دست خوش تغییر گردد. از اینرو ادامه استفاده از خدمات سایت پس از ثبت نام به منزله قبول شرایط جدید نیز می باشد.
 17. هرگونه تخطی از موارد فوق الذکر تحت حاکمیت قوانین قضایی کشور حل و فصل خواهد شد.
سایر شرایط استفاده از سایت برای متقاضیان ملک:
 1. امکان ارسال آگهی به دوستان فقط جهت اطلاع رسانی است و نباید برای مقاصد غیر قانونی از جمله آزار و اذیت دیگر افراد و ... مورد استفاده قرار گیرد.
 2. کاربرانی که به دنبال املاک هستند صرفاً می بایست از اطلاعات آگهی ها در جهت پیدا نمودن ملک استفاده نموده و به هیچ وجه اجازه استفاده غیر از آگهی ها را ندارد و افراد خاطی از طرف صاحبین ملک می توانند مورد پیگرد قانونی قرار گیرند.
 3. قیمت های ذکر شده در آگهی ها نظر شخصی آگهی دهنده بوده و سایت املاک نت شهر در این رابطه نقشی ایفا نمی کند.
سایر شرایط استفاده از سایت:
 1. کلیه حقوق سایت املاک به سایت نت شهر تعلق دارد و هر گونه استفاده از اطلاعات سایت مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 2. هرگونه کپی برداری و استفاده از طرح سایت ممنوع می باشد.
 3. نت شهر متعهد می گردد هیچ یک از اطلاعات کاربران خود را در اختیار وب سایت یا موسسه دیگری قرار ندهد.
راهنمای ثبت ملک:
برای ثبت ملک در سایت املاک نت شهر کافی است مراحل ذیل را دنبال نمائید.
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود، به منظور ثبت نام در سایت املاک نت شهر می بایست در صفحه اصلی سایت روی دکمه "ثبت نام" کلیک نمایید:

در این کادر می بایست کلیه فیلدها را پر نموده و در نهایت روی دکمه "ثبت" کلیک نمایید.

پس از کلیک کردن روی دکمه "ورود" با تصویر زیر مواجه خواهید شد که در این مرحله می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و در نهایت در صورتی که اطلاعات صحیح وارد شده باشند، وارد پنل کاربری خود خواهید شد.

بعد از وارد شدن به پنل کاربری شما می بایست روی دکمه ثبت آگهی جدید کلیک کرده و به صفحه ی کوچکی که در پنل کاربری نمایش داده می شود وارد می شوید که در اینجا شما می بایست نوع ملک، نوع فروش و ... را مشخص می کنید.

بعد از وارد شدن به صفحه ی ثبت مشخصات ملک شما می بایست مشخصات ملک خود را در سه سربرگ که شامل ویژگی، امکانات، عمومی است را وارد کنید و در آخر دکمه ثبت را بزنید.

بعد از پایان کار و زدن دکمه ثبت، سیستم به شما پیغام ثبت آگهی را می دهد. همچنین شما می توانید با زدن دکمه ثبت آگهی ویژه، ملک خود را همراه با تصاویر در مدتی محدود در صفحه اول سایت به نمایش بگذارید. برای این کار شما بایستی از دو روش این کار انجام بدهید.

روش اول : بعد از تکمیل کردن مشخصات ملک و زدن دکمه ثبت، سیستم به شما پیغام ثبت آگهی را می دهد که در همان صفحه، کلیدی به نام ثبت آگهی ویژه وجود دارد که با فشردن آن صفحه ی کوچکی باز می شود که در آن ازکاربر درخواست می شود تا مدت زمان ثبت اگهی ویژه را مشخص سازید. سپس با انتخاب و زدن کلید ثبت به صفحه یی برای وارد کردن تصاویر و مشخصات ملک ارجاع داده خواهید شد. در این صفحه شما با وارد کردن مشخصات ملک و آپلود عکس و زدن کلید ثبت، آگهی خود را ویژه کنید تا در صفحه اصلی به نمایش گذاشته شود.

روش دوم: بعد از اینکه ملک خود را ثبت کردید، پس از ورود به پنل مدیرتی خود، بسته به اینکه چه ملکی را در سامانه املاک نت شهر به ثبت رساندید، روی یکی از گزینه های آگهی های آپارتمان، آگهی های ویلا، آگهی های ویلا و آگهی های زمین و مستغلات کلیک نماید . به طور مثال، فرض کنیم که یکی از آگهی های آپارتمان خود را ویژه کنید. برای این منظور روی گزینه اپارتمان کلیک کرده و از لیست آپارتمان های خود، دکمه ی ویژه ی فایلی که تمایل دارید ویژه شود را کلیک نماید.

ازاین مرحله به بعد کلیه ی مراحل همانند روش اول خواهد بود.

سایت املاک آنلاین نت شهر برای سهولت هر چه بیشتر کاربران اقدم به راه اندازی ثبت رایگان پیامکی ملک نموده است.
صرفاً کافیست عدد 1 را به شماره 100032601 پیامک کنید تا در اولین فرصت باشما تماس گرفته شود.
راهنمای مشاورین املاک:
همواره یکی از دغدغه های مشاورین املاک این بوده است تا به دنبال ساز و کاری باشند که نه تنها بتوانند به سهولت فایل های خود را ذخیره سازند، بلکه این امکان را نیز داشته باشند تا به سرعت فایل مورد نیاز خود را بیابند. سایت املاک نت شهر این مهم را درک نموده و با ایجاد پنل اختصاصی مشاورین املاک، پاسخگوی این نیاز ایشان باشد. در ادامه خواهیم دید که به چه شکل مشاورین محترم املاک می توانند از خدمات سایت املاک نت شهر بهره مند گردند: همانطور که در تصویر فوق مشاهده می شود، به منظور ثبت نام در سایت املاک نت شهر می بایست در صفحه اصلی سایت روی دکمه "ثبت نام" کلیک نمایید: در این صفحه می بایست کلیه فیلدها را پر نموده و در نهایت روی دکمه "ثبت" کلیک نمایید: در صورتی که مشکلی در ثبت نام پیش نیاید، با پیام فوق مواجه شده و پس از چند ثانیه به صورت خودکار به صفحه اصلی سایت املاک نت شهر ارجاع داده خواهید شد: در صفحه اصلی سایت پس از کلیک کردن روی دکمه "ورود" با تصویر فوق مواجه خواهید شد که در این مرحله می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و در نهایت در صورتی که اطلاعات صحیح وارد شده باشند وارد پنل کاربری خود خواهید شد: مشاورین املاک می بایست در پنل کاربری خود، همانطور که در تصویر فوق مشاهده می شود روی دکمه "ثبت اطلاعات مشاور املاک" کلیک نمایند تا بتوانند اطلاعات بنگاه املاک خود را ذخیره سازند: همانطور که مشاهده می شود، می بایست نام مشاور املاک، تلفن، تلفن همراه و آدرس را وارد نموده و در نهایت روی دکمه "ثبت اطلاعات مشاور املاک" کلیک نمایید. از این پس مشخص خواهد شد که کلیه فایل های ثبت شده در سایت متعلق به کدام مشاور املاک می باشد و کاربران سایت جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس بنگاه تماس حاصل فرمایند.
راهنمای املاک نامه:
املاک نامه سرویس منحصر به فردی از سایت املاک نت شهر است که این امکان را به کاربران سایت می دهد تا به سادگی بتوانند به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه آگهی های مورد نیازشان را در ایمیل خود دریافت کنند. به منظور استفاده از این سرویس فقط کافی است طبق راهنمای تصویری زیر عمل نمایید: همانطور که در تصویر فوق مشخص است در صفحه اصلی سایت ابتدا روی تب مربوط به "به دنبال ملک هستم" کلیک کرده سپس نوع ملک مد نظر خود را انتخاب نمایید (در این آموزش آپارتمان به طور مثال در نظر گرفته شده است. علاوه بر آپارتمان، کاربران می توانند مغازه، ویلا و مستغلات را نیز انتخاب نمایند): در مرحله دوم همان طور که در تصویر فوق مشخص است می بایست نوع معامله انتخاب شود که در این آموزش گزینه "رهن و اجاره" مد نظر قرار گرفته است: در ادامه می بایست استان مد نظر خود که می خواهید آگهی های ثبت شده مرتبط با آن نمایش داده شود را انتخاب نمایید که در این مثال استان "البرز" را انتخاب نموده ایم: همانطور که در تصویر فوق با یک فلش مشخص گردیده است، گزینه هایی که در مراحل قبل انتخاب نمودیم در معرض دید ما قرار گرفته اند. در واقع نتایج جستجو بر اساس این سه گزینه فیلتر شده اند. در این مرحله اگر بخواهیم می توانیم از منوی سمت راست فیلترهای بیشتری را اعمال کنیم تا املاک نامه بر اساس آن فیلترها ارسال گردد. در ادامه فیلترهای پیش فرض را مد نظر قرار داده و روی دکمه "دریافت املاک نامه" کلیک نماییم: همان طور که در تصویر فوق می بینیم، گزارشی از معیارهای انتخاب املاک نامه در معرض دید کاربر قرار می گیرد. برای ادامه می بایست روی دکمه "تایید و ادامه" کلیک نماییم (چنانچه فیلترهای انتخابی مورد تایید نباشند، به سادگی می توان این پنجره را بسته و مجدد دست به انتخاب فیلتر زد.): در این مرحله که مرحله پایانی دریافت املاک نامه است در فیلد شماره 1 می بایست عنوانی برای املاک نامه انتخاب نماییم که املاک نامه با آن عنوان به ایمیل ما ارسال گردد. در این مثال عنوان "آپارتمان برای فروش در استان البرز" را وارد نموده ایم. در فیلد شماره 2 می بایست ایمیل خود را وارد کنیم و در نهایت در فیلد شماره 3 می بایست مشخص کنیم که تمایل داریم املاک نامه در چه بازه زمانی برای ما ارسال گردد. گزینه های موجود عبارتند از روزانه، هفتگی و ماهیانه که در این آموزش گزینه هفتگی را انتخاب نموده ایم. در پایان می بایست کد امنیتی را وارد نموده و روی دکمه ثبت املاک نامه کلیک نماییم: همانطور که در تصویر فوق مشخص است املاک نامه با موفقیت به ثبت رسیده است و صرفاً برای تکمیل فرایند دریافت املاک نامه، می بایست به ایمیل خود رجوع کرده و روی لینک فعال سازی املاک نامه کلیک نمایید. از این پس، لیستی از آپارتمان های جدید که در استان البرز برای فروش در سایت املاک نت شهر سپرده شوند در پایان هر هفته برای ایمیل کاربر ارسال خواهد شد.